Sławomir John Lipiecki Website
login hasło
Koty - źródła
Bibliografia, z której korzystam
 
 
WYDAWNICTWO GALAKTYKA
 
 
Zaklinacz Kotów
Zaklinacz Kotów
 
Autor - Claire Bessant (Konsultacja felinologiczna i adaptacja - Międzynarodowy sędzia felinologiczny FIF-e: Wojciech-Albert Kurkowski). "Zaklinacz kotów" to ciekawa książka przeznaczona dla wszystkich tych miłośników kotów, którzy chcieliby zrozumieć złożoną strukturę ich zachowań i pogłębić z nimi przyjacielską więź.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kot Doskonały
Kot Doskonały
 
"Kot doskonały" to książka autorstwa Annie Bruce, która przełamuje wiele mitów i przesądów dotyczących kotów, uczy jak zrozumieć i ułożyć kota, tak by życie pod jednym dachem nie stało się pasmem udręk, ale przebiegało w szczęściu, harmonii i zgodzie. Publikacja jest pełna porad zrozumiałych dla każdego, których stosowanie nie wymaga wielu pieniędzy i nie pochłania dużo czasu.
 
 
 
 
 
 
 
 
Szczęśliwy kot
Szczęśliwy kot
 
Autor - Dorota Sumińska. "Szczęśliwy kot" to doskonała lektura dla wszystkich miłośników kotów. Przeczytasz tu nie tylko o tym, jak należy, ale i jak nie wolno żywić kota. A może Twój kot nie potrafi jeszcze korzystać z toalety? Zajrzyj do książki, a dowiesz się, jak go tego nauczyć (...)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kocie Tajemnice
Szczęśliwy kot
 
Autor - Dorota Sumińska. "Szczęśliwy kot" to doskonała lektura dla wszystkich miłośników kotów. Przeczytasz tu nie tylko o tym, jak należy, ale i jak nie wolno żywić kota. A może Twój kot nie potrafi jeszcze korzystać z toalety? Zajrzyj do książki, a dowiesz się, jak go tego nauczyć(...)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kot - magazyn
Szczęśliwy kot
 
"Kot" do niedawna był podstawowym czasopismem skierowanym do miłośników Felidae. W erze zdominowanej przez "psiarzy" można było uznać go za swego rodzaju objawienie na krajowym rynku. Zawierał fachowe teksty felinologiczne i artykuły głównie o zwyczajnych kotach domowych (ale także o dzikich), porady weterynaryjne i dotyczące pielęgnacji oraz żywienia. W każdym numerze "Kota" dokładnie poznać można było wybraną rasę dzięki poświęconej jej monografii. Z redakcją tego czasopisma współpracowałem przez długi czas. Niestety, likwidacja czasopisma uderzyła wkrótce we wszystkich zainteresowanych tematem. Upadek "Kota" to jeden z najtragiczniejszych w skutkach ciosów, jakie w ostatnich latach spadły na wielbicieli Felidae. Jest także ponurym symbolem katastrofalnej sytuacji gospodarczo-politycznej panującej od długiego już czasu w Polsce...
 
Kocie Sprawy - magazyn
Kocie Sprawy
 
Czasopismo „Kocie Sprawy” (wydawnictwo Elawet Spółka z o.o., Warszawa) jest obecnie jedynym poważnym czasopismem o tematyce Felinologicznej w naszym kraju. Od końca 2012 roku jestem stałym współpracownikiem jego Redakcji. Zajmuję się tematyką kotów okrętowych w stałej serii „Felidae na morzach i oceanach świata”. W przyszłości poszerzę asortyment artykułów publikowanych na łamach tego periodyku o analizę anatomiczną i zachowawczą kotów dzikich (dużych, małych i Acinonyx). 
 
 

 

Przybornik
Jesteś 88197 majtkiem na pokładzie.

Przeszukaj witrynę: 

Morze Statki i Okręty - FB

 

Nowa Technika Wojskowa - FB

 

Mój baner:

 

 

Zaprzyjaźnione serwisy:

 

USS Iowa Association - Battleship Pacific Center

 

USS Iowa Association - Battleship Pacific Center

 

Sklei i serwis komputerowy

 

 

 

 


   Mapa strony

Portfolio
       Sławomir Lipiecki
        Publicystyka
        Rysunki i Grafika
        Webdesign
Okręty
        Artykuły
        Recenzje
        Modele
        Źródła
MSiO
        Numery
        Facebook
        Magnum-X
Koty
        Artykuły
        Źródła
        Mój poradnik
Persido
        Żywot człowieka poczciwego
        Kogut domowy
        Zgrupowanie AK Podlasie
        Galeria
Galeria
        Moje prace
        Okręty
        Koty
        Różne
Kontakt
   Szybki kontakt

E-mail: irbis@warships.com.pl
   Narzędzia

Copyright (c) Sławomir Lipiecki